دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 17107
 بازدید امروز : 1021
 کل بازدید : 1568957
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
 زمان بازدید : 3/1719

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

آبکار علیرضا

تربیت بدنی

2

آدرم حکمت اله

برق

3

آهنکار حمیده

علوم پایه

4

ابوذر مهران

کشاورزی

5

احدی زهره

علوم پایه

6

احمدسلطانی لیلا

علوم پایه

7

احمدی موسی

مدیریت بازرگانی

8

اسمعیل زاده سردار

مدیریت

9

اعظمی محمود

مشاوره

10

افسری لیلا

معارف اسلامی

11

افلاطونیان زین العابدین

معماری

12

اکبری نوقابی کامران

کشاورزی

13

اله یاری محمدعلی

آمار

14

امامقلی عقیل

معماری

15

امیرفخریان مجید

علوم پایه

16

امیری مجد مجتبی

روانشناسی

17

انعام زاده امیر

صنایع

18

انیسیان علی

دامپزشکی

19

اولیازاده فرزانه

آمار

20

اکبرزاده داریوش

باستان شناسی

21

امین زاده سلیمان

تاریخ

22

احدی مینو

پرستاری

 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

باباخانی وحیده

مشاوره

2

باجلان فرشاد

برق

3

بدری محمدعلی

مکانیک

4

برجی حسن

مدیریت

5

براتی فریبرز

مکانیک

6

بزازیان سعیده

روانشناسی

7

بهرام زاده محمد

باستان شناسی

8

بهمن شبستری افشین

دامپزشکی

9

برزگر خلقی محمدرضا

زبان و ادبیات فارسی

10

بهرام نژاد محسن

تاریخ

11

بیات نصراله

تاریخ

12

بیگدلی سعید

مکانیک

13

بیگدلی رحیم

دامپزشکی

 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

پرچگانی رحمان

معماری

2

پرهام رقیه

عمومی

3

پناهی سیامک

معماری

4

پناهی مهریه

تربیت بدنی

5

پهلوان افشار کیان

کشاورزی

6

پوررستمی حسن

مکانیک

7

پویامنش جعفر

روانشناسی

8

پیری پیرایواتلو سعید

کشاورزی

9

پرتوی بامداد

اقتصاد

 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

تاجیک حمید

مدیریت بازرگانی

2

ترجمان مانا

برق

3

تنباکوساز علی

مکانیک

4

تفضلی فریدون

اقتصاد

 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

جعفری اصغر

مشاوره

2

جعفری علیرضا

روانشناسی

3

جعفری احمدعلی

زبان و ادبیات فارسی

4

جعفری حمیدرضا

صنایع

5

جعفری قاسم

معارف اسلامی

6

جلیلی محمد

مدیریت

7

جلیلی موسی

تربیت بدنی

8

جهانی قیه قشلاق غلامرضا

تربیت بدنی

9

جلالی زنوز میرجمال

کشاورزی

 
 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

حاتمی فرد سویل

کشاورزی

2

حاجی کریمی بابک

مدیریت

3

حاجی کریمی آرش

مدیریت

4

حجازی امیرحسین

معماری

5

حسن خانی محمدابراهیم

حسابداری

6

حسن زاده محمدرضا

برق

7

حسن زاده محمدناصح

برق

8

حاجی سیدابوترابی سیدمحمدمهدی

معارف اسلامی

9

حسینی آزیتا

روانشناسی

10

حسینی سیدسجاد

تربیت بدنی

11

حسینی مجید

مکانیک

12

حسینی اقدم افسانه

علوم پایه

13

حسینی سیدمهدی

معارف اسلامی

14

حسینی محمود

برق

15

حیدری غلامرضا

زبان و ادبیات فارسی

16

حیدری حسین

تربیت بدنی

17

حیدری نژاد محمدرضا

کامپیوتر

 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

خامچی محمود

تاریخ

2

خامدی سیما

روانشناسی

3

خدادادی محسن

کشاورزی

4

خداوردی یداله

مدیریت

5

خوئینی علی

مکانیک

6

خلیلی فرزانه

اقتصاد

7

خمسه هایده

باستان شناسی

8

خواجه یار رفعت

تاریخ

9

خوشنام امیرحسین

روانشناسی

10

خیابانی هادی

معماری

11

خیری  شقایق

کشاورزی

 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

داغستانی مریم

کشاورزی

2

داودی جابر

دامپزشکی

3

داهی آذر نیما

دامپزشکی

4

دبیری ایوب

زبان انگلیسی

5

دهگان روزبه

زبان انگلیسی

 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

رازجو مهرداد

معماری

2

راستبد سمیرا

معماری

3

روضه رضوانی محمدرضا

کامپیوتر

4

رجایی سیدمحمد

مکانیک

5

رجایی یداله

اقتصاد

6

رشوند فرنوش

پرستاری

7

رجایی نینا

کشاورزی

8

رجبی فرشید

صنایع

9

رستمخانی حسین

تربیت بدنی

10

رضایی محسن

پرستاری

11

رضاخانی ژیلا

معماری

12

روحانی تنکابنی نوشین

پرستاری

 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

ابوالفضل زبردست

برق

 
 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

سازآبادیها داریوش

علوم پایه

2

ساعی ارسی ایرج

روانشناسی

3

سبحانی علی اشرف

معارف اسلامی

4

سرپیشگی مهناز

تاریخ

5

سردیوندچگینی نشاد

مدیریت

6

سخا جواد

تاریخ

7

سلطانی محمدرضا

صنایع

8

سلطانی ملایعقوبی نسرین

پرستاری

9

سلیمانی نژاد محمدرضا

معماری

10

سوری حسن

صنایع

11

سیدکاظم ویلیانی نوید

مکانیک

 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

شادمند آرش

معماری

2

شجاعی سیداحسان

صنایع

3

شریفی سیروس

روانشناسی

4

شیخی نسرین

مکانیک

5

شمالیان کبری

علوم پایه

6

شمس موسوی محمد

صنایع

7

شمشادی مسعود

کامپیوتر

8

شهیدی سیده رقیه

معارف اسلامی

9

شهرتی فر رحیم

تاریخ

10

شیرازی زاده محمدرضا

مکانیک

11

شیرین زاده فرهود

برق

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

صالحی بهروز

کشاورزی

2

صداقت بین علیرضا

زبان انگلیسی

3

صدری سرور

علوم پایه

4

صعودی ساسان

علوم پایه

5

صلاحی نگار

علوم پایه

 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

طاهری جواد

زبان و ادبیات فارسی

2

طاهری سیاوش

علوم پایه

3

طرقه فاطمه

کامپیوتر

4

طهماسبیان محمدرضا

حسابداری

 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

عبدالهی مهدی

دامپزشکی

2

عرب کاظم

باستان شناسی

3

عزیزی حسن

معارف اسلامی

4

عزیزیان داود

برق

5

عسگری مهناز

علوم پایه

6

عسگری سولماز

علوم پایه

7

عسگری معصومه

پرستاری

8

عسگری فرید

آمار

9

علائی روزبهانی افشین

مدیریت بازرگانی

10

علی جماعت علی

کامپیوتر

11

علیجانی فاطمه

روانشناسی

12

علیدوست علی

دامپزشکی

13

عودی ستار

تاریخ

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

غفوری مهران

زبان انگلیسی

2

غیاثوندیعقوبخانی مرضیه

روانشناسی


 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

فاطمی حامد

مکانیک

2

فتحی اقدم قربان

روانشناسی

3

فتحی سیدجعفر

مکانیک

4

فتحی رضایی مهدی

برق

5

فخار زرین

باستان شناسی

6

فرهام مجید

زبان انگلیسی

7

فرهمند محسن

حسابداری

8

فضلی سعید

برق

9

فیروز عیسی

علوم پایه

10

فیروزی ابهری مهدی

برق

 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

قاضی نورالدین

زبان و ادبیات فارسی

2

قافله باشی سیدخلیل

زبان و ادبیات فارسی

3

قراخانی مهدی

صنایع

4

قربانلو مهدی

برق

5

قربانی امیر

برق

6

قربانی رعنا

مدیریت بازرگانی

7

قزلباش جعفر

مکانیک

8

قمری محمد

مشاوره

 

 

نام و نام خانوادگی

گروه

1

کارگر محمدرضا

باستان شناسی

2

کاوش کامیار

مدیریت

3

کرمی منیژه

روانشناسی