پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر به مناسبت عید سعید نوروز
1399/01/01

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر دکتر کیان پهلوان افشاری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر در پیامی فرارسیدن عید سعید نوروز و سال ۱۳۹۹ تبریک گفت:
متن پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر به شرح ذیل می باشد.
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
 
برسـرآنم که گـر ز دست برآیـد
دست به کاری زنم که غصه سرآید
بلبل عاشق تو عمر خواه که آخر
باغ شود سبز و شاخ گل به بر آید
 
بهار نماد و جلوه گاه اراده الهی در باز آفرینش طبیعت و نوروز طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خود رفتن و به او پیوستن.
طی سال 1398 پروردگارعالمیان ما ایرانیان را  چندین بار با عناوین مختلف آزمود و  ما سرافرازانه با توفیق الهی که خود در اختیارمان نهاد، این آزمون ها را پشت سر گذاشتیم و اینک در پایان سال نیز با پدیده بیماری اخیر، توان ما محک زده می شود.
یقین دارم  در این ایام نوروز که ارمغان بهار است و بهار یاد آور تولدی دوباره و سرآغاز شکفتن و روئیدن  و سبز شدن،  در پرتو الطاف بیکران الهی و در ظل توجهات خاصه حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت زعیم عالیقدر جهان اسلام حضرت آیت الله خامنه ای و تلاش مدافعان جبهه سلامت و همت مردم عزیز این بیماری را نیز شکست خواهیم داد.
با اغتنام فرصت ، فرارسیدن عید سعید نوروز و آغاز سال 1399 را از عمق دل خدمت استادان ارجمند، کارکنان خدوم و دانشجویان عزیز و خانواده های محترم شان  و همچنین جامعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران ، جامعه بزرگ پزشکان و پرستاران و کادر درمانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
ازخداوند سبحان سالی مشحون از موفقیت و شاد کامی برای ملت بزرگ ایران اسلامی و شما همکاران ارجمند مسئلت می نمایم.
ایام عزت مستدام
 
         دکترکیان پهلوان افشاری
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر

تمام حقوق معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه آزاد واحد ابهر می باشد | Developed By PJEco.ir